מזגנים
להתקנת מערכות VRF
התקשרו 054-2481841

עמוד הבית אודותינו רוכשים מזגן מיזוג חסכוני מזגן בחורף מדריך מקוצר למזגן מזגן עייף צור קשר

התקנת מזגנים

מזגן עייף הוא לא בהכרח מזגן מקולקל

הכותרת מדברת בעד עצמה, חשוב שתדעו זאת ותפנימו. אין צורך להיבהל ביום שרבי במיוחד אם המזגן שלכם בחדר השינה מסרב לקרר למרות שכיוונתם היטב את הטמפרטורה , והגפתם תריסים וסגרתם חלונות ואפילו את הקטן בבית. ישנם לקויים שניתן לאתר על ידי מומחי תיקון מזגנים בקלות , בשיחת טלפון אחת והם מתייצבים אצלך בבית ומתקנים את המזגן שנראה לך עייף במיוחד.
חלק מהסיבות השכיחות לעיתים גם עומס החום הכבד שישי בחוץ. אל תשכחו שאת המנועים שהם המדחסים תולים מחוץ לבית והשמש קופחת בחוץ ותורמת לחמם את המדחס, מה שלא מקל על המדחס לעבוד מהר ובקלות כמו בימים פחות שרביים. ניתן כמובן להתייעץ עם מומחים בתחום התקנת מזגנים , אם כדאי ואפשר להעתיק את המיקום למקום מוצל יותר מה שיתרום במעט למדחס פחות להתחמם מהשמש הקופחת בימים שרביים במיוחד.

סיבות נוספות לקרוא לטכנאי תיקון מזגנים
אם אתם קוראים ברגע זה שורות אלו , ומגלים לא להפתעתכם כי מניית התקלות שנמנה פה מוכר לכם?! אל תנסו לפתור לבד, אם אתם לא טכנאים בעצמכם . אלא אם כן לא ניקיתם את הפילטר של המזגן כבר למעלה מחצי שנה. מזגנים - התקנתם בבית או במשרד תמיד מתבצעת על ידי מומחים בתחום. לאחר זמן מה התחלתם להרגיש כי לא ממש נעים לכם והמזגן לא מפיק את הקור לו דרוש במשרד או בבית, בדקו את התקלות הבאות: המדחס לא עובד , זה לא תמיד אומר אם המאוורר /הפרופלור לא מסתובב, יש אוויר לא קר ?! תבדקו את הרשתות אותם פילטרים האחראים לסינון האוויר והוצאתו באופן חלק ונקי. או יש כאלו שנלחצים כי פתאום הם רואים שצג השלט נעלם ומיד מזמינים טכנאי תיקון מזגנים שיגאל אותם מהתקלה ה"נוראית", מדובר ברוב המקרים בסוללות ריקות לחלוטין.

צינור ניקוז סתום
צינור סתום זו עוד תקלה שמעיבה על המזגן לעבוד כראוי ומנגד לא לקרר . התקנת מזגנים מתבצעת מידי יום ברחבי הארץ. בתהליך ההתקנה, שימו לב כי הטכנאי מוציא צינור שינקז את המים החוצה. כאשר אתם זקוקים לשירות תיקון מזגנים בגלל צינור ניקוז סתום , תנסו לנשוף - זוהי שיטת ניקוי שיכולה לפתור את בעיית הסתימה. או אם אתם ממש ברגעים אלו מזמינים שירות התקנת מזגנים בקשו מהטכנאי להדגים לכם נשיפה זו.

vrf
שם החברה   טלפון: 054-2481841    דואר אלקטרוני: mpl@zahav.net.il
מזגנים | תיקון מזגנים | צור קשר | עמוד הבית